0

(191007) -- ITALY, Oct. 7, 2019 (Xinhua) -- FC Inter's Lautaro Martinez (C) celebrates his goal during a Serie A soccer match between FC Inter and FC Juventus in Milan, Italy, Oct. 6, 2019. (Photo by Alberto Lingria/Xinhua)

ŠTA JE OVO BILO: Inter je osvojio Superkup nakon produžetaka, gol u poslednjim sekundama za rapsodiju emocija! (VIDEO)

Objavljeno: 12.01.22 u 23:51

Slaviće se noćas!

Fenomenalna utakmica odigrana je večeras između Intera i Juventusa u okviru italijanskog Superkupa! Počelo je vatreno i žustro uz dosta grubih startova i velike borbenosti na obe strane terena.

Do prednosti dolazi Juventus u 25. minutu, kada je pogodak postigao reprezentativac Sjedinjenih Američkih DržavaVeston Mekini. Izjednačenje Intera usledilo je deset minuta kasnije, kada je sa bele tačke siguran bio Lautaro Martinez. Sve do kraja regularnih 90 minuta rezultat je ostao 1:1, pa je utakmica otišla u produžetke.

Dodatnih pola sata fudbala donelo nam je još veću borbu i pravu ludnicu. Sve je eskaliralo u 121. minutu kada je Aleksis Sančez doneo pobedu svom timu, na šok apsolutno svih navijača!