Eurocup, Evrokup, Partizan - Trento 12.1.2022. Beograd, Srbija photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

PARTIZAN NA ‘STEROIDIMA’: Četa Željka Obradovića ‘preslišala’ rivala! (FOTO)

Objavljeno: 12.01.22 u 22:20

Demonstracija sile!

Beogradski ‘crno-beli’ dočekali su ekipu italijanskog Trenta u okviru 9. kola Evrokupa. Od prvog momenta bilo je jasno da se Partizan jedini pita, jer svom rivalu nisu dali prostora za razvijanje igre. Četa Željka Obradovića furiozno je otvorila utakmicu, dobivši prvu četvrtinu rezultatom 27:8.

Eurocup, Evrokup, Partizan – Trento 12.1.2022. Beograd, Srbija photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Sjajna igra nastavila se i u drugoj deonici, gde je Partizan iz minuta u minut uspevao da nadograđuje svoju prednost.

Rezultat na kraju prvog poluvremena iznosio je 52:30 u korist košarkaša Partizana, koji će u drugi deo igre ući više nego rasterećeni.

Treća četvrtina prošla je u egalu, ali je Partizan i dalje imao svoju više nego ubedljivu prednost, koja ni jednog trenutka nije bila ugrožena.

Uz sjajnu podršku sa tribina, Partizan je više nego lako došao do sedme pobede na devet mečeva ove sezone u Evrokupu. Ovo je bio osmi poraz za ekipu Trenta, koja je trenutno najgori tim grupe A.

Partizan u narednom kolu gostuje ekipi Studentskog centra u Podgorici, da bi potom na svom terenu dočekali ekipu Hamburga.

Partizan – Trento 97:65

KKP: Madar 18p, Panter 17p, Mur 17p

TRE: Mezanote 15p, Karolin 14p