Eurocup, Evrokup, Partizan - Trento 12.1.2022. Beograd, Srbija photo: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

BRUTALNO POLUVREME PARTIZANA: Italijani ne znaju šta ih je snašlo! (FOTO)

Objavljeno: 12.01.22 u 21:21

Fenomenalna igra Partizana!

Beogradski ‘crno-beli’ dočekali su ekipu italijanskog Trenta u okviru 9. kola Evrokupa. Od prvog momenta bilo je jasno da se Partizan jedini pita, jer svom rivalu nisu dali prostora za razvijanje igre. Četa Željka Obradovića furiozno je otvorila utakmicu, dobivši prvu četvrtinu rezultatom 27:8.

Sjajna igra nastavila se i u drugoj deonici, gde je Partizan iz minuta u minut uspevao da nadograđuje svoju prednost.

Rezultat na kraju prvog poluvremena iznosio je 52:30 u korist košarkaša Partizana, koji će u drugi deo igre ući više nego rasterećeni.

Partizan je danas nastupio bez Rada Zagorca, Dušana Miletića i Nemanje Dangubića, koji su dobili pozitivne testove na koronavirus. Uprkos informaciji da je negativan, Aleksa Avramović nije bio u sastavu za večerašnji meč.