Košarka

NBA: Janis opet ‘pokidao’, al za džabe – Boston srušio Indijanu nakon produžetka! (VIDEO)

Objavljeno: 11.01.22 u 08:51

U noći za nama, dogodilo se nekoliko iznenađenja u najjačoj košarkaškoj ligi na svetu.

Iako Janis Adetokumbo igra fenomenalno iz utakmice u utakmicu, njegov tim Milvoku nikako ne uspeva da stane na sigurne noge, i ‘veže’ nekoliko pobeda u NBA ligi.

Oni su sinoć na svom parketu izgubili od Šarlota rezultatom 103:99, i tako doživeli četvrti poraz i poslednjih pet mečeva. Grčki as je ponovo blistao na terenu, meč je završio sa 26 poena, 13 skokova i osam asistencija za 35 minuta provedenih na terenu.

Pratio ga je Kris Midlton sa 27 poena, dok se u pobedničkoj ekipi istakako Teri Rozijer sa 27 poena, uz sedam skokova i četiri asistencije.

Nakon produžetka, Boston je pobedio Indijanu rezultatom 101:98. Pred poslednju četvrtinu, domaći su prednost od +8, koju nisu uspeli da iskoriste i lako ispuste novi trijumf iz ruku.

U pobedničkoj ekipi najbolji je bio Džejlen Braun sa 26 poena, dok je Džejson Tejum meč završio sa 24 poena. Sa druge strane, najbolji je bio Tori Krejg koji je ubacio 19 poena.