0

FIORENTINA ‘RAZMONTIRANA’: Lukić slavio protiv svojih reprezentativnih kolega!

Objavljeno: 10.01.22 u 19:23

Brutalna partija Torina!

Danas je u okviru 21. kola italijanske Serije A Torino dočekao ekipu Fiorentine i tom prilikom joj naneo više nego ubedljiv poraz. Slavio je domaći tim rezultatom 4:0, a utakmica je bila rešena već na poluvremenu.

Prednost je domaćinu doneo Singo na asistenciju Vojvode u 19. minutu.. Nisu gubili vreme fudbaleri domaćeg sastava, pa su već u 23. minutu povisili na 2:0, strelac je bio Brekalo, a asistent srpski internacionalac Saša Lukić.

Već u 31. minutu je pitanje pobednika bilo rešeno. Brekalo je svojim drugim golom na današnjem meču samo potvrdio u kakvoj formi. Konačnih 4:0 postavio je Sanabrija u 58. minutu susreta.

U redovima Fiorentine celu utakmicu odigrao je Nikola Milenković, dok je Vlahović zamenjen u 73. minutu susreta.

Nakon ovog kola Fiorentina je 8. sa 32 boda, dok je Torino 9. sa 28 bodova.