0

ŠOK U FA KUPU: Bivši šampion Evrope srušio Arsenal! (VIDEO)

Objavljeno: 09.01.22 u 22:17

Jedan pogodak dovoljan za plasman u 1/16 finala!

Fudbaleri Notingem Foresta ugostili su Arsenal, u okviru 1/32 finala FA Kupa. Domaćin je uspeo
da režira senzaciju na ‘Siti Graund‘ stadionu. Bivši šampion Evrope slavio je sa 1:0, pred oko 25 hiljada vatrenih pristalica.

Izabranici Mikela Artete kontrolisali su posed lopte, baš onako kako se od njih i očekivalo. Tobdžije su uputile 10 udaraca ka golu domaće ekipe.

Čuvar mreže Notingema, Samba, ipak nije imao posla. Arsenal nije uspeo da uputi udarac u okvir gola za nešto više od 90. minuta igre.

Jedini pogodak na meču delo je rezerviste domaćeg sastava, Luisa Grabana. Engleski napadač istrčao je na teren u 68. minutu, a 15 minuta kasnije doneo je pobedu Notingemu. U ulozi asistenta našao se Rajan Jates.