0

SERIJA A: Petarda Sasuola za nokaut Empolija!

Objavljeno: 09.01.22 u 17:15

Fudbaleri Sasuola su ubedljivo pobedili Empoli sa 5:1 u okviru 21. kola Serije A.

Berardi je timu sa ‘Mapei’ stadiona doneo prednost u 13. minutu sa bele tačke, da bi Raspadori nakon izjednačujućeg pogotka Hendersona, u 24. minutu doneo novo vođstvo Sasuolu. Do kraja utakmice je još dva pogotka postigao Skamka u 67. i 90. minutu, da bi u 71. Raspodori postigao drugi gol na meču.

Što se same utakmice tiče, vredno je napomenuti i da je Empoli od 61. igrao bez Matije Vitija, a nakon tog momenta je još tri puta lopta odlazila u mrežu njihovog gola.

Sasuolo je ovom pobedom stigao do 28 bodova čime se izjednačio sa upravo Empolijem i trenutno su ispred njih na devetoj poziciji.