0

Sergej Milinkovic-Savic Srbija v Luksemburg - 2022 FIFA World Cup Qualifier Beograd, 04.09.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

SERGEJ BLISTAO, LACIO BEZ POBEDE: Ni dva pogotka uz asistenciju srpskog vezista im nije bilo dovoljno! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.22 u 16:52

Jednostavno ne može sam!

Lacio je na svom terenu dočekao ekipu Empolija u okviru 12. kola italijanske Serije A. Tom prilikom odigran je jedan fantastičan meč, bodovi su podeljeni, a konačan rezultat bio je 3:3.

Ubedljivo najbolji igrač na današnjoj utakmici bio je srpski internacionalac Sergej Milinković-Savić. On je prvo asistirao Ćiru Imobileu u 14. minutu, da bi potom postizao pogotke u 66. i 93. minutu.

Za gostujući sastav mrežu su tresli Bajrami, Zurkovski i Di Frančesko.

Nakon ovog remija Lacijo ostaje na 8. poziciji na tabeli, dok je Empoli jedno mesto ispod.

Sergej je ove sezone u Seriji A odigrao 19 utakmica i upisao sedam golova i sedam asistencija.