0
Košarka

JOKIĆ PONOVO BLISTAO: Srbin ostvario 64. tripl-dabl u karijeri, Denver nije imao rešenja za Bogdanovićev ‘snajper’! (VIDEO)

Objavljeno: 06.01.22 u 08:50

Košarkaši Denvera pretrpeli su još jedan poraz pošto su u noći za nama izgubli od Jute Džeza rezultatom 115:109.

Kao i što se očekuje, srpski as Nikola Jokić pružio je novu maestralnu partiju, pa je upisao još jedan tripl-dabl sa 26 poena, uz 21 skok i 11 asistencija.

Jokiću je ovo inače 64. tripl-dabl u karijeri. Nakon izjednačenog prvog poluvremena, Juta je prelomila utakmicu u trećoj četvrtini, uspeli su Nagetsi nekako da ‘istope’ prednost i u četvrtoj četvrtini smanje razliku na tri poena, ali za potpuni preokret nisu imali snage.

Pored Jokića, raspoložen je bio i Vil Braton sa 20 poena, isto toliko je postigao i Monte Moris, dok je Aron Gordon završio meč sa 17 poena.

U pobedničkoj ekipi, sjajno veče je imao Bogdan Bogdanović koji je za 40 minuta postigao 36 poena uz 13 skokova i četiri ddodavanja. Rudi Gej je dodao 18 poena, a Rojs O’Nil i Džordan Klarkson postigli su po 13 poena.