0

LA LIGA: Betis kiksnuo baš sad kad nije trebalo, Real Sosijedad takođe razočarao!

Objavljeno: 02.01.22 u 20:52

Ovakve rezultate niko nije očekivao.

Imao je šansu Betis da se približi Real Madridu i Sevilji, međutim kiksnuo je na svom stadionu, pošto je izgubio od Selte rezultatom 0:2.

Gosti slave Jaga Aspasa, koji se danas dva puta upisao u strelce. Prvo je načeo protivničku mrežu u 38. minutu, da bi potom u nadoknadi prvog poluvremena stavio tačku na ovu utakmicu i rešio pitanje pobednika.

U drugih 45 minuta, Betis je uspeo da se trgne, stvarao je brojne šanse, ali nije uspeo da smanji rezultat.

U istom terminu, sastali su se Alaves i Real Sosijedad, nakon 90 minuta igre rezultat je bio 1:1. Sosijedad je poveo u 14. minutu preko Januzaja, da bi u 58. minutu izjednačujući pogodak postigao Hosel, sa bele tačke.

Betis se i dalje nalazi na trećem mestu sa 33 osvojena boda, dok je Sosijedad šesti sa tri boda manja. Alaves je u zoni ispadanja, dok je Selta nakon nove pobede naglo ‘skočila’, pa se sada nalazi na 12. poziciji.