0

NOVOGODIŠNJI PREOKRET ZA ESPANJOL: Fantastična utakmica i pad Valensije u poslednjim minutima meča!

Objavljeno: 31.12.21 u 19:50

Preokret za kraj godine.

Poslednji meč LaLige ove godine između Valensije i Espanjola završen je rezultatom 1:2 i to nakon preokreta. Prvo poluvreme nije donelo očekivano uzbuđenje, ali je u drugom sve to višestruko nadoknađeno.

Valensija je u 52. minutu povela pogotkom Aldertea. Espanjol je u nastavku želeo do preokreta, a pomogli su im i domaći fudbaleri. Naime, Ugo Duro je dobio prvi žuti karton u 80. minutu, a nakon 2 minuta i drugi, pa je morao van terena.

Gosti su to ekspresno iskoristili i izjednačenje je došlo u 83. minutu kada je Raul de Tomas zatresao mrežu Valensije. Nastavili su fudbaleri Espanjola sa napadima, pa je Havi Puado pogodio za veliki preokret u 88. minutu.

Nakon 19 kola Valensija zauzima 8. mesto na tabeli španskog prvenstva sa 28 poena. Sa druge strane Espanjol je 9. sa identičnim brojem bodova.