0

SPEKTAKL NA TEATRU SNOVA: Navijači čestitali rođendan legendarnom treneru! (VIDEO)

Objavljeno: 30.12.21 u 21:51

Atmosfera za pamćenje!

Raspored Premijer lige doneo nam je zanimljiv susret u 20. kolu takmičenja. Fudbaleri Mančester junajteda ugostili su Barnli na stadionu ‘Old Traford‘, pred velikim brojem vatrenih pristalica.

U toku je prvo poluvreme, a domaćin vodi rezultatom 2:0. Junajted je vođstvo stekao u 8. minutu utakmice. Novu asistenciju zabeležio je Kristijano Ronaldo, dok se u listu strelaca upisao Skot MekTominej.

Domaći su duplirali prednost u 27. minutu. Autogol je delo defanzivca, Bena Mija.

Dok su fudbaleri obe ekipe izlazili na teren predvođeni sudijskom trojkom, na tribinama se ‘pojavio’ transparent. Navijači Junajteda čestitali su 80. rođendan legendarnom treneru, Ser Aleksu Fergusonu. Čuveni stručnjak se nalazi na tribinama, pa je sa zadovoljstvom i osmehom na licu uživao u iznenađenju.