2

MALO JE REĆI MAJSTORIJA: Pešić zadivio Tursku novim evrogolom, pogledajte samo ovu umetnost! (VIDEO)

Objavljeno: 26.12.21 u 23:33

U meču 19. kola turske Superlige nije bilo pobednika, pošto su Alanja i Karagumruk odigrali nerešeno 1:1.

Nema sumnje da se srpski napadač Aleksandar Pešić nalazi u životnoj formi, pa gotovo da ne prođe utakmica a da on ne postigne pogodak. Tako je bilo i danas, pa je sjajnom majstorijom spasio svoj tim od novog poraza.

Domaći su poveli u 57. minutu kada je Efkan Bekiroglu zatresao mrežu Alanje, a 13. minuta kasnije bivši napadač Crvene zvezde je režirao evrogol kakav se retko viđa na fudbalskim terenima.

Pešić je iskoristio dodavanje Jureta Balkoveca, te je petom poslao loptu u protivničku mrežu, a kako je to izgledalo pogledajte u video snimku:

Aleksandar Pešić je lider na listi strelaca turskog prvenstva, pošto je ove sezone postigao 11 golova.