0

RADNIK UZEO BODOVE ZVEZDI, PA POKLEKAO PROTIV MLADOSTI: Bojović i Cvetković overili trijumf gostiju!

Objavljeno: 19.12.21 u 15:35

Kraj prvog dela sezone i za ova dva tima.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice su u 21. kolu Superlige Srbije poraženi od Mladosti iz Lučana rezultatom 0:2. nakon sjajne igre u prethodnom kolu i remija sa aktuelnim šampionom Crvenom zvezdom, Surduličani ovog puta nisu uspeli da prikažu svoju karakterističnu igru.

Pogodak za vođstvo postigao je Milan Bojović – nekadašnji napadač Crvene zvezde u 34. minutu. On je iskoristio dobar pas Jovanovića i tako zatresao mrežu domaćih. Konačan rezultat postavio je Cvetković u 66. minutu, nakon čega je bilo jasno da će Radnik teško do bodova.

Surduličani nakon ovog poraza zauzimaju 13. msto sa 21 bodom, dok se Mladost popela na 11. poziciju. Prvi susret u nastavku sezone, Radnik igra 12. februara protiv Spartaka u Subotici, dok će se Mladost istog dana sastati sa TSC-om.