0

Djordje Gordic Super liga Srbije, Mladost - Partizan, Lucani, Srbija 18.5.2021. Maj 18. 2021. foto: Miroslav Todorovic Tosa/STARSPORT

SUPERLIGA SRBIJE: Pet golova i majstorija Jankovića u preokretu Mladosti protiv Napretka! (VIDEO)

Objavljeno: 15.12.21 u 15:16

Fudbaleri Mladosti su u sklopu 20. kola Superlige Srbije nadigrali Napredak sa 3:2.

Veoma uzbudljiv duel odigran je u Lučanima, viđeno je pet golova i veliki preokret domaćina, a duel je otvorio fantastičan pogodak Stefana Jovanovića sa preko 30 metara od gola rivala.

(VIDEO:YouTube/Arena Sport TV)

Lučanci su uzvratili u 20. mintu preko Saše Jovanvoića, da bi tri minuta nakon toga Mitar Cuković doveo goste u ovo vođstvo. Zatim je usledio još jedan preokret. Ante Hrkać je poravnao rezultat u 31. minutu, da bi u 48. 17-godišnji Đorđe Gordić doneo pobedu svom timu. Do kraja meča, Mladost je ostala sa desetoricom, jer je Hrkač isključen.

Nakon ovog poraza, Napredak je šesti na tabeli sa 27 bodova, dok je Mladost na 13. mestu sa 21 bodom.