Fudbal Soccer Reprezentacija Srbije U21 Kvalifikacije za U21 EURO 2019 Srbija U21 v Makedonija U21 Luka Adzic Novi Sad, 07.09.2018. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

KAD SRBI PRORADE: Adžić i Tedić ‘razmontirali’ nekadašnjeg prvaka Holandije!

Objavljeno: 14.12.21 u 20:32

Blistali su!

Ekipa Zvolea je u okviru kupa Holandije na svom terenu dočekala ekipu Mastrihta. Meč je okončan pobedom domaće ekipe – 4:0, a više nego bitnu ulogu odigrali su srpski fudbaleri Luka Adžić i Slobodan Tedić.

Adžić je prvo asistirao za pogodak u 20. minutu, da bi se u strelce upisao u 62. minutu. Utakmicu je od početka igrao i mladi srpski napadač Slobodan Tedić, koji je postavio konačnih 4:0, pogotkom u 70. minutu, na asistenciju Lagsira.

Biće ovo veliki motiv za nastavak sezone, dvojici srpskih fudbalera.. Oni u dosadašnjem toku holandskog šampionata nisu upisali pogodak ili asistenciju, pa će im ova utakmica nesumnjivo mnogo značiti.

Bila je ovo šesnaestinafinala holandskog kupa.