0

HAOS U PREMIJER LIGI: Mančester siti sa sedam golova demolirao rivala! (VIDEO)

Objavljeno: 14.12.21 u 23:02

Bijelsin tim je ponižen!

Večeras je u okviru 17. kola engleske Premijer lige odigrano dva meča i viđeno čak devet golova. Razlog za to je svakako ležao u neverovatnoj utakmici izabranika Pepa Gvardiole.

Mančester siti – Lids 7:0

Prosto je neverovatno koliko dominantno je ovu utakmicu odigrala ekipa ‘Građana’. Sve je počelo u 8. minutu, kada je goste ‘načeo’ Foden. Svega par minuta kasnije prednost je duplirao Džek Griliš, da bi u 32. minutu na 3:0 povećao De Brujne.

Drugo poluvreme donelo je još veću katastrofu za goste, jer je Siti postigao još četiri gola. Redom su pogotke postizali Marez, De Brujne, Stons i Ake.

Norič – Aston Vila 0:2

Stiven Džerard je ostvario novu pobedu na klupi Aston Vile. Prednost je gostima doneo Remzi u 34. minutu, da bi konačan rezultat postavio Votkins u 87. minutu susreta.