Aleksandar Mitrovic Srbija v Azebejdzan - 2022 FIFA World Cup Qualifier Beograd,12.10.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

MITROVIĆ NASTAVIO DA REŠETA: Novi gol u Čempionšipu!

Objavljeno: 11.12.21 u 18:15

Fulam remizirao sa Lutonom u okviru 22. kola Čempionšipa

Ekipa Marka Silve remizirala je na gostovanju Lutonu 1:1, a meč je ponovo obeležio srpski napadač Aleksandar Mitrović.

Mitrović je doveo Fulam u vođstvo u 19. minutu kada je odlično šutirao i uspeo da savlada Džejmsa Šea. Ovo je 22. gol golgetera i uspeo je da prekine post nakon dva meča bez gola.

Ipak, nije uspeo Fulam da sačuva prednost jer je u 62. minutu Adebajo doveo Luton u vođstvo nakon asistencije Džejmsa Brea.

Fulam se nakon ovog meča nalazi na prvoj poziciji dok je Luton 12.