0

BAJERN SLAVIO NAKON PREOKRETA: Musijala je junak Minhena!

Objavljeno: 11.12.21 u 19:00

Fudbaleri Bajerna slavili su 12. pobedu u sezoni Bundeslige.

Aktuelni šampion došao je do trijumfa protiv Majnca rezultatom 2:1 u okviru 15. kola Bundeslige. Tim Julijana Nagelsmana imao je znatno teži zadatak nego što se očekivalo pre meča.

Majnc je došao do prednosti u 22. minutu meča nakog gola  Karim Onisiva i taj rezultat je bio na snazi do kraja poluvremena. Ipak, u drugom je Bajern uzeo stvar u svoje ruke i došao do izjednačenja u 53. minutu meča kada je Kingsli Koman odlično ispratio loptu i poslao je iza ledja golmana Majnca.

Potpuni preokret Bajernu donosi Džamal Musijala u 74. minutu koji postiže gol preciznim šutom u donji levi ugao.