0

CRNI SANE, ŠTA URADI?: Fudbaler Bajerna se obrukao za sva vremena, zbog ovog zicera mu se smeje ceo svet! (VIDEO)

Objavljeno: 09.12.21 u 13:36

Jednostavno, dešava se i najboljima.

Fudbaleri Bajerna su na svom terenu deklasirali Barselonu ubedljivim rezultatom 3:0 u susretu koji je odlučivao o sudbini španskog giganta. Nakon prvih 45 minuta rezultat je bio 2:0, a s obzirom koliko je šansi stvorio nemački tim, u mreži Barse je bez problema mogla da završi još neka lopta.

Leroj Sane je bio autor drugog gola za Bavarce, kada je jakim udarcem probušio mrežu španskog velikana. U 48. minutu isti igrač je imao priliku da se ponovo upiše u strelce, ali je promašio zicer te je mnoge ostavio u šoku.

Nakon sjajne kontre domaćeg tima, Kingsli Koman je vratio loptu do Sanea, koji je sa tri metra šutirao pravo u Ter Štegena. Kako je to izgledalo, pogledajte u priloženom video snimku: