0

Nemanja Motika Fudbal-Friendly Match-Srbija U19 v Bosna i Hercegovina Stara Pazova, 08.10.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

MOTIKA U CENTRU PAŽNJE: Srbin sa dva gola srušio Barselonu i doneo pobedu Bajernu!

Objavljeno: 08.12.21 u 19:48

Srpski biser!

U okviru Lige šampione za mlade, snage su odmerile ekipe ekipe Bajerna iz Minhena i španske Barselone! Počelo je odlično po goste, jer je prednost ‘Kataloncima’ doneo Garido već u prvom minutu susreta, da bi Barbera u 9. minutu utakmice duplirao prednost!

Ipak, Bajern je uspeo da pokaže karakter i već do kraja prvog poluvremena poravna rezultat. Precizan je bio Janicek u 21. minutu, da bi u 40. minutu za 2:2 pogodak postigao Nemanja Motika!

Srpski internacionalac u redovima Bajerna, doneo je svom timu kompletan preokret u 50. minutu utakmice!

Motika je imao pored srpskih i Nemačke papire, ali je odlučio da predstavlja našu reprezentaciju.