0

SUPERLIGA SRBIJE: Voždovac na zavejanom krovu savladao Vojvodinu!

Objavljeno: 07.12.21 u 16:41

Utakmica koja spušta zavesu na 19. kolo Superlige Srbije, odigrana je krovu tržnog centra u Zaplanjskoj.

Fudbaleri Voždovca su na svom stadionu savladali ekipu Vojvodine rezultatom 3:1 (1:1).

Domaći tim je odigrao sjajan meč i do prednosti je stigao u 19. minutu, ali je isti poništen posle VAR reakcije. Ipak, samo tri minuta kasnije Zmajevi su ponovo pronašli put do mreže, a vođstvo im je doneo Ivezić. Tu nije bio kraj uzbuđenjima. U 24. minutu Stefan Hajdin je nespretno reagovao i savladao svog golmana za izjednačenje.

Tim Aleksandra Linte od starta je imao inicijativu, a kljuačn potez, ispostavilo se na kraju načinio je trener Voždovca. On je u 72. minutu na teren poslao Milosavljevića, koji je samo 120 sekundi od ulaska na teren doneo novo vođstvo svom timu. U 78. minutu utakmice konačni rezultat postavio je reprezentativac Crne Gore Vujnović, koji je stavio tačku na spektakl na krovu.

Ova pobeda, Voždovac je popela na sedmo mesto i ovaj tim ima 25 bodova, dok je Vojvodina četrvta sa 29.