(191020) -- TURIN, Oct. 20, 2019 (Xinhua) -- Juan Cuadrado (L) of Juventus vies with Nicola Sansone (R) of Bologna during a 2019-2020 season Serie A soccer match between FC Juventus and Bologna in Turin, Italy, Oct 19, 2019. (Photo by Federico Tardito/Xinhua)

PA DA LI JE OVO MOGUĆE: Kvadrado na nestvaran način doneo novu pobedu Juventusu! (VIDEO)

Objavljeno: 05.12.21 u 23:06

Gol kakav se retko viđa!

‘Stara dama’ iz Torina na svom terenu dočekala je ekipu Đenove u okviru 16. kola italijanske Serije A. Slavio je domaćin sa 2:0 i tako nastavio svoju borbu za jedno od mesta koja vode u Ligu šampiona naredne sezone.

Poveo je Juventus već u 9. minutu utakmice na zaista neverovatan način. Huan Kvadrado je postigao pogodak direktno iz kornera! Da li je to želeo, verovatno nikada nećemo saznati, ali majstorija mu se ne može osporiti! Konačnih 2:0 postavio je Paulo Dibala u 82. minutu susreta na asistenciju Bernardeščija.

Đenova nastavlja svoju borbu za opstanak i za sada ima svega 10 bodova, što je ostavlja u ‘zoni ispadanja’, dok se Juventus pobedom poeo na 5. mesto sa 27 poena.