in , ,

‘GROBARSKI SAVEZ NASTAVLJA TEROR’: Delije ‘grme’ na društvenim mrežama, da li je Zvezda oštećena za penal? (VIDEO)

Ukoliko ovako nastavi, Zvezda će iz Kruševca odneti sva tri boda.

Nakon prvih 45. minuta, ekipa srpskog šampiona vodi sa 0:2, zahvaljujući golovima Milana Rodića i Aleksandra Kataija. Stvarali su crveno-beli šanse, dominirali tokom celog prvog poluvremena, pa je pravo čudo kako u mreži Napretka nije završila još neka lopta.

U 16. minutu dogodila se jedna sporna situacija, o kojoj će se tek pričati. Nakon sjajne akcije crveno-belih, šutirao je Milan Pavkov, a lopta je pogodila u ruku jednog fudbalera Napretka.

Sudija je samo odmahnuo rukom, što je razbesnelo navijače beogradskog tima.

loading...

Autor: HotSport

Diskusija

Odgovorite
  1. Osteceni smo protiv Vozdovca za faaul nad Pankovim a nepismeni navijaci Njofrinog kluba opet spinuju

2. „grobarski“ a sve njihovi ljudi na åozicijama….e sad što im čak i oni nisu dovoljno dobri, to je već razlog da se psiholozi pozabave sa ovima u Zvezdi.

3. Gde ste cigani prošlo kolo protiv Voždovca kome nije sviran čist penal kod 1:0, pa protiv tiog istog Napretka samo u rupi kod rezultata 1:0!?!? 4 boda vas častio „grobarski“ savez. Onome ko vas je krstio CIGANI treba dati orden Svetog Save.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Učitavanje

0

FORMA JE PROLAZNA, KLASA JE VEČNA: Zvezda se ‘igra’ sa Napretkom, Katai pokazao zbog čega je majstor ove igre! (VIDEO)

U ITALIJI NIŠTA NOVO: Fiorentina bolja od Mihine Bolonje, Vlahović nastavlja da ‘teroriše’ protivničke golmane! (VIDEO)