0

VAŽNA TRI BODA ZA GRANADU: Arijas doneo pobedu u samoj završnici!

Objavljeno: 04.12.21 u 00:03

Prva utakmica 16. kola LaLige!

Fudbaleri Granade savladali su ekipu Alavesa, u okviru 16. kola  LaLige. Utakmica koje je i otvorila novo kolo nacionalnog prvenstva Španije, završena je rezultatom 2:1.

Oba tima se nalaze na dnu tabele, a klubsa juga Španije je došao do vrlo važna tri boda i treće pobede u ovosezonskom takmičenju.

Strelac za Granadu u 14. minutu bio je Antonio Puertas. Bio je to njegov drugi pogodak ove sezone.

Ritam utakmice je bio veoma spor. Očekivalo se da će se meč završiti minimalnim trijumfom domaćina. Ipak, Luis Abram postiže autogol u 81. minutu  i vraća Alaves u meč.

Konačan rezultat postavljen je u 86. minutu utakmice. Nekadašnji igrač Atletiko Madrirda, Santiago Arijas, zatresao je mrežu Alavesa.

Nakon meča  Granada se nalazi na 15. mestu, dok je Alaves trenutno 16. na tabeli.