0

PREMIJER LIGA: Spektakularan gol Masuakua doprineo velikom preokretu Vest Hema protiv Čelsija! (VIDEO)

Objavljeno: 04.12.21 u 15:35

Odlična utakmica otvorila je 15. kolo Premijer lige.

Fudbaleri Vest Hema su nakon preokreta savladali Čelsi sa 3:2 (1:2). Tokom prvog poluvremena, ‘plavci’ su imali kontrolu nad utakmicom, a poveli su pogotkom Tijaga Silve u 28. minutu. Onda su ‘čekićari’ izjednačili u 40, pogotkom Lancinija sa bele tačke, da bi do odlaska na odmor Mejson Maunt doneo vođstvo Čelsiju.

U nastavku su se razigrali i grači Vest Hema i u 58. minutu došli do izjednačenja preko Džeroda Bouvena. U finišu, novi gol. Igrao se 87. minut kada je Arutur Masuaku gotovo sa gol-aut linije šutirao sa levog boka i pogodio bliži ugao Mendijevog gola, a na putu do istog, lopta je zakačila Loftus-Čika.