0

NEREALNE SCENE IZ TURSKE: Igrači se sklonili i pustili rivala da izjednači, svi bruje o njihovom gestu! (VIDEO)

Objavljeno: 03.12.21 u 09:16

Ovaj detalj obeležio je utakmicu četvrtog kola Kupa Turske.

Fudbaleri Konjaspora su sa 3:1 savladali drugoligaša Vanspor, ali teže nego što se očekivalo, pošto su golove za trijumf postigli u poslednjih 20 minuta.

Mogli su fudbaleri Konje s mnogo manje drame da uđu u završnicu susreta, ali su u 35. minutu odlučili da poklone gol protivniku.

Naime, u pitanju je potez u duhu fer-pleja, a svi igrači i golman mirno su gledali kako Hamza Kučukojlu od centra ide ka njihovom golu s loptom u nogama, te na kraju pogađa nebranjenu mrežu.

Ovakav gest je usledio nakon što igrači pobedničkog tima prethpdno nisu izbacili loptu, kada su fudbaleri Vanspora to tražili zbog povrede jednog igrača. Oni su u nastavku akcije dali gol, ali je onda usledio fer-plej potez.