0

ZVEZDA VODI NA POLUVREMENU PROTIV VOŽDOVCA: Ivanić potvrdio da je u sjajnoj formi, crveno-beli koračaju ka nova 3 boda! (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.21 u 19:23

Rano su poveli.

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno na stadionu Rajko Mitić igraju zaostali meč 10. kola Superlige Srbije protiv Voždovca. Crveno-beli vode sa 1:0 na poluvremenu, a jedini pogodak postigao je Mirko Ivanić u 11. minutu.

Aleksandar Katai je izveo korner sa leve strane, sjajno je centrirao do Ivanića koji je zatresao mrežu gostiju. Podsećamo, ovaj susret je trebao da bude na programu krajem septembra, ali je na zahtev crveno-belih odložen. Šampion Srbije je tada imao fudbalere sa stomačnim virusom, dok je potom objavljeno i da su pojedini pozitivni na korona virus.

SASTAVI:

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Gobeljić, Pankov, Eraković, Rodić, Srnić, Petrović, Ben, Ivanić, Katai, Lazetić.

VOŽDOVAC: Preković, Lasickas, Ivezić, Milović, Hajdin, Purtić, Ajdinović, Milojević, Keita, Pantović, Vujnović.