0

SJAJNO VEČE U PREMIJER LIGI: Liverpul je crven! (VIDEO)

Objavljeno: 01.12.21 u 23:49

Zanimljivo veče u Premijer ligi!

U derbiju Mersesajda danas je postojala samo jedna ekipa – Liveprul. Izabranici Jirgena Klopa slavili su na Gudison Parku rezultatom 1:4. Igrao se 9. minut kada je prednost gostima doneo Džordan Henderson, da bi nedugo zatim prednost poduplkao Mo Salah. Tračak nade domaćinu pružio je Demaraj Grej u 38. minutu, ali je Liveprul u drugom poluvremenu rutinirao posao, golovima Salaha i Žote.

Čelsi je nakon velike drame na tribinama slavio na gostovanju Votfordu. Vodeći pogodak za Čelsi postigao je Mejson Maunt u 29. minutu susreta, ali je rezultat poravnao Denis golom nekoliko momenata pre odlaska na odmor. Pobedu izabranicima Tomasa Tuhela doneo je Hakim Ziješ u 72. minutu meča.