1
Evroliga

Crvena Zvezda v Unics Kazan-Euroleague Beograd, 26.11.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

DELIJE OSULE PALJBU PO SUDIJAMA: Uniks vodi na poluvremenu, Zvezdini navijači žestoko izvređali jednog svog košarkaša! (TVITOVI)

Objavljeno: 26.11.21 u 19:57

Košarkaši Crvene zvezde u dvorani ‘Aleksandar Nikolić’ igraju protiv Uniksa utakmicu 12. kola Evrolige.

Uniks ima bolji učinak na tabeli sa šest pobeda i pet poraza, dok izabranici Dejana Radonjića imaju četiri trijumfa iz 11 utakmica.

Gosti su odigrali perfektnu prvu četvrtinu, u napadu su radili skoro sve šta su hteli, bili su izuzetno šuterski raspoloženi, dok su u odbrani uspeli da ‘zaključaju’ Zvezdine najbolje pojedince. Crveno-beli su se trgli u drugoj deonici, pa su zahvaljujući bitnim poenima Nikole Kalinića uspeli da smanje razliku.

Trenutni rezultat je 39:47. Navijači Crvene zvezde nezadovoljni su igrom pojedinih košarkaša.