Fudbal-UEFA Europa League Group F-Season 2021/2022-Crvena Zvezda v Ludogorets Razgrad Beograd, 25.11.2021. foto: Srdjan Stevanovic/Starsport.rs ©

POLUVREME NA ‘MARAKANI’: Bleda igra Zvezde, bunker Ludogoreca! (FOTO)

Objavljeno: 25.11.21 u 19:32

Jako bitan meč!

Fudbaleri Crvene zvezde od 18:45 na svom stadionu igraju utakmicu 5. kola Lige Evrope, a njihov duel je ekipa bugarskog Ludogoreca. Šef stručnog štaba beogradskih ‘crveno-belih’ Dejan Stanković izabrao je sledeći sastav:

Fudbal-UEFA Europa League Group F-Season 2021/2022-Crvena Zvezda v Ludogorets Razgrad
Beograd, 25.11.2021.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Eraković, Pankov, Dragović, Gajić, Srnić, Petrović, Kanga, Ivanić, Katai i Pavkov.

LUDOGOREC: Padt, Pinas, Plastun, Terziev, Ikoko, Badji, Goncalves, Jankov, Despodov, Tčibota, Sotiriou.

Prvo poluvreme proteklo je u dosta opreznoj igri na obe strane. Imala je Crvena zvezda početnu inicijativu, ali je te nalete odbila odbrana Ludogoreca.

Najbolja šansa u prvih 45 minuta igre desila se sredinom prvog poluvremena, kada su gosti šutirali sa ivice kaznenog prostora, a fenomenalnom odbranom svoj gol je spasao Milan Borjan.

U poslednjim momentima prvog poluvremena veliku šansu propustio je Mirko Ivanić, šutiravši iz neposredne blizine u spoljni deo mreže!