‘SNEŽNA MAJSTORIJA’ U REŽIJI ROBERTA LEVANDOVSKOG: Poljak još jednom pokazao klasu, postigao evrogol pa oborio ovaj rekord! (VIDEO)

Objavljeno: 23.11.21 u 20:09

Novi evrogol u režiji poljskog napadača.

Bez obzira ko je čiji ljubimac, moramo se složiti da je Robert Levandovski trenutno najbolji fudbaler na svetu, a to je večeras još jednom dokazao.

U okviru grupne faze Lige šampiona, Bajern iz Minhena gostuje Dinamu iz Kijeva, a nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:2. Prvi pogodak za Bavarce postigao je upravo poljski golgeter u 14. minutu, i to kakav gol.

View this post on Instagram

A post shared by 433 (@433)

Nakon što se lopta odbila u kaznenom prostoru, Levandovski je sjajnim makazicama svoj tim doveo u vođstvo. Zanimljivo je da je ovo deveta uzastopna utakmica u eliti u kojoj se Levandovski upisuje u strelce. Drugi gol za nemačkog velikana postigao je Koman u 42. minutu.