0

Mladost - Crvena Zvezda Superliga Super liga Srbije 21.11.2021. (credit image & photo: Pedja Milosavljevic / STARSPORT)

ZVEZDA NAKON PREOKRETA SLAVILA U LUČANIMA: Katai het trikom doneo pobedu crveno belima! (VIDEO)

Objavljeno: 21.11.21 u 15:24

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su 17. kolu Superlige protiv ekipe Mladosti rezultatom 5:1.

Ekipa Dejana Stankovića slavila je nakon preokreta na veoma nezgodnom gostovanju u Lučanima rezultatom 1:5. Zvezdu je predvodio Katai koji je postigao het trik i doneo potpuni preokret crveno belima.

Ekipu Mladosti je u 9. minutu u prednost doveo Milan Bojović, a nakon lošeg starta se ekipa šampiona probudila i došla do izjednačenja preko Aleksandra Kataija u 30. minutu, a krilni fudbaler iz Srbobrana je isto ponovio i u 54. minutu meča, dok je treći gol deo Gelora Kange u 59. minutu, a sjajnih sedam minuta za Zvezdu je zaokružio Ivanić golom u 61. minutu, a Katai je svojim trećim golom osigurao pobedu.

Zvezda je pobedom prišla Partizanu na tri poena razlike uz meč manje, ali crno beli danas igraju meč protiv Vojvodine. Takođe su napravili i dobru uvertitu za vrlo važan meč protiv Ludogoreca u četvrtak u Ligi Evrope.