0

MURINJOV ‘KLINAC’ ZABLISTAO: Za 10 minuta ‘uništio’ Ševčenkov debi! (VIDEO)

Objavljeno: 21.11.21 u 23:50

Loš debi za Ševčenka!

U okviru 13. kola italijanske Serije A, snage su odmerile ekipe Đenove i Rome! Nakon utakmice razlog za slavlje imali su gosti, koji su slavili sa 0:2.

Ključni momenat utakmice desio se u 75. minutu, kada je Žoze Murinjo odlučio da pruži šansu Afeni-Đanu, mladom talentovan fudbaleru Rome! On je golovima u 82. i 94. minutu rešio pitanje pobednika i odužio se Murinju na pruženoj šansi.

Đenova nakon ovog poraza ostaje na 18. poziciji, odnosno u zoni ispadanja, dok je ovom pobedom Roma ‘skočila’ na 5. poziciju na tabeli i nastavlja borbu za mesto u Ligi šampiona.