Dusan Vlahovic (C) reacts Srbija v Luksemburg - 2022 FIFA World Cup Qualifier Beograd, 04.09.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

VLAHOVIĆ NIJE SA OVE PLANETE: Dva gola i asistencija! (VIDEO)

Objavljeno: 20.11.21 u 22:45

Pa ovaj dečko je neverovatan!

Fiorentina je na svom terenu dočekala ekipu Milana u okviru 13. kola italijanske Serije A. Slavio je domaćin rezultatom 4:3, a igrač utakmice bio je srpski internacionalac i reprezentativac – Dušan Vlahović.

Povela je Fiorentina u 15. minutu golom veziste Alfreda Dankana, da bi svega par trenutaka pred odlazak na odmor duplirala prednost preko Saponjare, koji je odlično iskoristio asistenciju Dušana Vlahovića. Drugo poluvreme obeležio je naš reprezentativac koji je postigao golove u 60. i 85. minutu.

Za goste golove je postigao Zlatan Ibrahimović u 62. i 67. minutu utakmice, da bi Venuti autogolom postavio konačnih 4:3.

Fiorentina se ovom pobedom penje na 6. mesto, dok je Milan 2. na tabeli.