0

U ČEMPIONŠIPU NIŠTA NOVO: Mitar ponovo pokazao ko je ‘gazda’, Srbin je uspeo ono što retko ko može!

Objavljeno: 20.11.21 u 17:36

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović ne planira da se zaustavi.

Podsetimo, sjajni napadač je postigao pobedonosni pogodak za Srbiju u pobedi nad Portugalom u odlučujućem meču za plasman na Svetsko prvenstvo, a danas, Srbin je postigao novi gol za Fulam.

U okviru 18. kola Čempionšipa, Fulam je na svom stadionu ugostio Barnsli, a trenutni rezultat je 2:0. Prvi gol na utakmici postigao je upravo Aleksandar Mitrović u 24. minutu, dok je prednost duplirao Karvaljo 10 minuta kasnije.

Popularni Mitrogol je danas postigao 21. gol u sezoni Čempionšipa, a ono što je posebno zanimljivo, jeste da se srpski as na svakoj od poslednjih sedam utakmica u prvenstvu upisao u strelce.