0

SUPERLIGA SRBIJE: Radnik stigao do izjednačenja u 87. minutu, Piksi u društvu Novice Tončeva gledao utakmicu! (FOTO)

Objavljeno: 20.11.21 u 17:10

U okviru 17. kola Superlige Srbije, fudbaleri Radnika i Kolubare podelili su bodove, pošto je rezultat nakon 90 minuta bio 1:1.

Do samog kraja utakmice, Kolubara je bila blizu da iz Surdulice odnese ceo plen. Gosti su stigli u vođstvo u 38. minutu, kada je mrežu Radnika zatresao Uroš Đuranović.

Izabranici Dejana Đurđevića nisu izdržali do kraja, pa su domaći izjednačujući pogodak postigli u 87. minutu, kada je sa bele tačke precizan bio Uroš Milovanović.

Прикажи ову објаву у апликацији Instagram

Објава коју дели HOT SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs)

Na tribinama stadiona u Sudrudulici našla su se i neka poznata lica, naime, utakmicu je posmatrao selektor ‘orlova’ Dragan Stojković Piksi u društvu Novice Tončeva.

Kolubara trenutno zauzima 12. poziciju na tabeli Superlige Srbije sa 17 osvojenih bodova, dok je Radnik na 13. poziciji sa jednim bodom manje.