0

SUPERLIGA SRBIJE: Bez pobednika u Kruševcu – Aksentijević doneo Nišlijama vredan bod!

Objavljeno: 20.11.21 u 19:50

Fudbaleri Napretka odigrali su nerešeno na svom stadionu sa Radničkim iz Niša u 17. kolu najelitnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji – 1:1.

U 26. minutu su poveli domaći, kada je Stanković postigao autogol. U prvih 45 minuta ovaj detalj je obeležio utakmicu, pošto većih iznenađenja nije bilo.

Nakon samo 5 minuta igre u drugom poluvremenu, gosti su stigli do izjednačenja zahvaljujući golu Nikole Aksentijevića koji je postavio i konačan rezultat ovog meča.

Nakon ove utakmice, Napredak zauzima četvrto mesto na tabeli sa 24 osvojena boda, dok su Nišlije na osmoj poziciji sa dva boda manje.

U narednom kolu, Napredak ide u Kragujevac, dok će na Čair doći ekipa Radnika iz Surdulice.