Evroliga

ZVEZDA PALA PRED KRALJEM: Drugo poluvreme ‘kobno’ po crveno-bele!

Objavljeno: 18.11.21 u 22:21

Nisu izdržali..

Crvena zvezda gostuje ekipi Reala iz Madrida u okviru 11. kola Evrolige. Izabranici Dejana Radonjića igraju dosta oslabljeni, jer u rosteru nema Erona Vajta, Nejta Voltersa, Luke Mitrovića i Nikole Kalinića!

Na poluvremenu niko nije imao prednost, jer je rezultat bio 32:32, ali je u drugom delu meča viđena bolja igra domaćina. Kapitulirala je Crvena zvezda tokom drugih 20 minuta, što je svakako očekivano uzimajući u obzir veliki broj izostanaka.

Real Madrid – Crvena zvezda 79:67

U redovima pobedničkog tima najbolji su bili Tavares sa 15 poena, Poarije sa 14 i Hanga sa 11 poena.

Kod Crvene zvezde istakao se Holins sa 16 poena i Majk Cirbes sa 12 poena.

Zvezdi je ovo sedmi poraz u Evroligi ove sezone, dok je ovo deveta pobeda Real Madrida.