0

TEŽAK MEČ U INĐIJI: Dva puta prekinuta utkamica, Živkovićev prvenac! (VIDEO)

Objavljeno: 18.11.21 u 13:48

Mnoštvo prilika na obe strane.

Tvrdu utakmicu u Inđiji nagovestio je Đokić nakon samo dva minuta igre, našao se 1 na 1 sa golmanom Popovićem, ali je pogodio stativu. Igrao se peti minut kada je Katai dobio priliku da sa bele tačke dovede Crvenu zvezdu u vođstvo. Odličnom odbranom se istakao Vukašinović.

Igrao se 22. minut kada je delegat zaustavio igru zbog skandiranja Delija protiv novog predsednika FSS Nenada Bjekovića. Nakon što je utakmica nastavljena gosti postižu gol. Rišairo Živković je psotigao prvenac za Crvenu zvezdu nakon asistencije Pankova.

Nakon gola meč je ponovo bio prekinut zbog skandiranja navijača Crvene zvezde, a samo nekoliko minuta kasnije Živković je imao priliku da duplira prednost gostiju. Poluvreme je završeno rezultatom 0:1.