0

(191116) -- ZENICA, Nov. 16, 2019 (Xinhua) -- Sead Kolasinac (L) of Bosnia and Herzegovina (BiH) competes against Federico Bernardeschi of Italy during their UEFA EURO 2020 qualifier Group J match in Zenica, Bosnia and Herzegovina on Nov. 15, 2019. Italy won 3-0. (Photo by Nedim Grabovica/Xinhua)

BOSNI NI CRVENI KARTON NIJE POMOGAO: Finska slavila u komšiluku! (VIDEO)

Objavljeno: 13.11.21 u 17:27

Jako loša predstava naših komšija..

Reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je na svom terenu od strane selekcije Finske.. Nije našim komšijama pomogla ni činjenica da je Finska skoro sat vremena imala igrača manje.

Najbolji strelac u istoriji Finske reprezentacije – Temu Puki promašio je kazneni udarac u 25. minutu susreta, ali je prednost gostima doneo Markus Fors četiri minuta kasnije. Igrao se 36. minut kada je direktan crveni karton dobio Juka Raitala.

POGIBENJAK I SUROV START NAD KOLAŠINCEM: Finski fudbaler mu umalo okončao karijeru! (VIDEO)

Ni crveni karton nije omeo goste da povedu sa dva gola prednosti.. U ranoj fazi drugog poluvremena mrežu Bosne i Hercegovine je zatresao Robin Lod. Nadu da će uzeti makar bod, domaćinu je u 69. minutu doneo Luka Menalo, ali je pitanje pobednik rešeno svega nekoliko minuta kasnije, kada je konačnih 1:3 postavio Daniel O’Šaugnesi.