0

Aleksandar Filipovic Vaterpolo Crvena Zvezda - Radnicki Kragujevac 30.10.2021. foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

ZVEZDA PORAŽENA U LIGI ŠAMPIONA: Sledi duel sa evropskim prvakom, mogu li crveno-beli do druge pobede?!

Objavljeno: 10.11.21 u 23:51

Bili su daleko od trijumfa.

Vaterpolisti Crvene zvezde poraženi su od mađarske OSC Budimpešte u okviru Lige šampiona rezultatom 11:18 (0:2, 3:3, 1:3, 3:4). Loš start meča i pšrva četvrtina bez golova, u startu je dala do znanja da neće biti lako.

Na poluvremenu je bilo 3:5, a još bolju igru mađarski predstavnik prikazao je u nastavku. Treću deonicu dobili su rezultatom 1:3, dok su u četvrtoj slavili sa 3:4 za konačan rezultat 11:19.

Po dva pogotka za domaće postigli su Gardašević i Subotić, dok su Smiljević Vukićević, Basara i Tankosić po jednom zatresli mrežu protivnika. Na drugoj strani najbolji je bio Balaš Harai sa 3 gola.

U narednom kolu, Crvena zvezda će se sastati sa aktuelnim šampionom Evrope Pro Rekom, a taj duel na programu je 20. novembra.