AdmiralBet ABA Liga

‘GROBARI’ VREĐALI VESNU ČOVIĆ, A OBRADOVIĆ JE ODMAH REAGOVAO: Trener Partizana sprečio pogrdno skandiranje! (VIDEO)

Objavljeno: 06.11.21 u 20:03

Džentlmenski potez iskusnog stručnjaka!

Partizan je u hali ‘Aleksandar Nikolić‘ dočekao FMP. Utakmica 7. kola ABA lige je počela od 19 časova, a trenutno je u toku poluvreme.

Nakon dve odigrane deonice, crno-beli imaju devet poena prednosti (39:30). Partizan je sjajno startovao i tokom većeg dela igre je imao dvocifrenu prednost. Gosti iz Železnika su odigrali sjajno u finišu prvog poluvremenu i uspeli su da smanje zaostatak.

Navijači Partizana su tokom prve četvrtine pogrdno skandirali na račun Vesne Čović, supruge predsednika Crvene zvezde.

Željko Obradović je ubrzo reagovao. Šef stručnog štaba crno-belih se okrenuo ka vatrenim pristalicama Partizana i tražio je da odmah prestanu sa skandiranjem.