Košarka

SLAB UČINAK SRBA U NBA: Poraz Bogdanovića, pobeda Pokuševskog! (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.21 u 11:40

Falilo je njihovih poena.

Juta Džez je prethodne noći savladala Atlanta Houkse u NBA ligi 116:98 i tako im nanela drugi uzastopni poraz u samo 24 sata.

Srpski reprezentativac je postigao osam poena. Bivši član Partizana je do poluvremena ubacio samo dva poena, ali je onda na startu nastavka za manje od minut vezao dve trojke i nagovestio da bi mogao da bude jedan od odlučujućih faktora u finišu meča. Do kraja utakmice pokušao je još samo jednom za tri i promašio.

Oklahoma Tanders je pobedila 107:104 ekipu LA Lejkersa u Los Anđelesu. Tanderi su preokret napravili u poslednjoj četvrtini, koju su dobili 34:25, i tako došli do velike pobede.

Mladi Srbin Aleksej Pokuševski je meč završio sa četiri skoka, ali bez ijednog poena, uz odigranih 10 minuta.