0
Evroliga

NOVI UŽAS EVROPSKOG ŠAMPIONA: Efes se ponovo obrukao, njihovoj agoniji nema kraja – Petrušev pogađao u prvom poluvremenu, pa stao! (VIDEO)

Objavljeno: 05.11.21 u 21:10

Košarkaši Efesa igraju katastrofalno ove sezone.

Aktuelni šampion Evrope, Efes, ponovo je razočarao svoje navijače, pošto je doživeo šesti poraz na osmoj utakmici Evrolige.

Od njih je večeras bio bolji Zenit, koji je slavio rezultatom 90:79. U prvom poluvremenu istakao se srpski košarkaš Filip Petrušev, koji je u prvih 20 minuta postigao devet poena, ali je potom potpuno stao pa u nastavku više nije pogađao.

Prošlogodišnji MVP Evrolige Vasilije Micić za 26 minuta provedenih na terenu, zabeležio je svega šest poena uz četiri asistencije.

U pobedničkoj ekipi najefikasniji je bio Frankamp sa 18, a pratio ga je Kuzminskas sa 15 poena, a Beron i Miki su ih pratili sa po 10 poena.