0
ATP

Tennis-ATP 250 Belgrade Open 2021-Final-Novak Djokovic v Alex Molcan (SVK) Beograd, 29.05.2021. foto: Srdjan StevanovicStarsportphoto ©

ĐOKOVIĆ BOLJI OD FUČOVIČA: Novak se plasirao u treće kolo turnira u Parizu!

Objavljeno: 03.11.21 u 00:08

‘Prvi reket sveta’ se vratio na teren nakon 50 dana pauze!

Novak Đoković je odigrao prvi zvanični meč nakon skoro dva meseca pauze. Najbolji teniser na planeti nije nastupao na turnirima od poraza u finalu ovosezonskog US opena.

Nole je u drugom kolu ATP turnira u Parizu, bio bolji od Martina Fučoviča iz Mađarske. Meč u glavnom gradu Franucske je završen nakon dva sata i jednog minuta igre, rezultatom 2:1. U setovima je bilo 6:2, 4:6, 6:3 u korist Đokovića.

Malo ko se nadao da će Mađar osvojiti drugi set, nakon odlične igre Novaka Đokovića u prvom delu meča. Nole se ubrzo konsolidovao i bio je siguran u odlučujućem setu.

Novak će u trećem kolu odmeriti snage sa boljim iz duela Manarino – Monfis.