0

Fudbal Super League Season 2020-2021 Crvena Zvezda v Spartak Subotica Nemanja Tufegdzic (L) celebrates after scoring a goal with Nemanja Tekijaski Luka Bijelovic Mihajlo Ivancevic Noboru Shimura and David Dundjerski Beograd, 14.08.2020. foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

SUPERLIGA SRBIJE: Spartak posle preokreta do pobede protiv Kolubare, Bijelović junak!

Objavljeno: 02.11.21 u 15:58

Fudbaleri Kolubare poraženi su od Spartaka sa 1:2 u pretposlednjoj utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Domaćin je veoma dobro otvorio utakmicu u Loznici, pošto je do prednosti stigao već na startu, a strelac je u 11. minutu prvog dela bio crnogorski napadač Uroš Đuranović. Ovaj gol jeste iznenadio ‘golubove’, koji su ipak do odlaska na veliki odmor uspeli da poravnaju. Najveće zasluge za tako nešto idu na račun Nikole Srećkovića, koji je u 36. minutu pronašao put do mreže za izkednačenje.

U drugom delu je sve delovalo da bi domaćin iz Lazarevca i gosti iz Subotice mogli da podele bodove i zabeleže remi, ali onda na scenu stupa Luka Bijelović. 20-godišnji napadač Spartaka je postigao gol u 88. minutu i tako doneo pobedu timu sa severa zemlje.

Sparatku je ovo treća vezana pobeda i šesti trijumf od starta sezone, te se sa 21 bodom nalaze na sedmom mestu, dok je Kolubara upisala treći uzastopni poraz i nalazi se na 14. mestu tabele Superlige Srbije.