0

SILOVITI VEST HEM: Aston Vila kapitulirala, prelep pogodak Rajsa! (VIDEO)

Objavljeno: 31.10.21 u 20:55

Sjajan duel i pobeda gostiju!

U okviru 10. kola engleske Premijer lige, snage su odmerile ekipe Aston Vile i Vest Hema. Slavili su gosti rezultatom 1:4, a pored fenomenalnih pogodaka, viđen je i crveni karton u 50. minutu, koji je zaradio fudbaler domaćih – Ezri Konsa!

Poveo je Vest Hem već u 7. minutu susreta, kada je na asistenciju Deklana Rajsa sjajno reagovao Ben Džonson. Igrao se 34. minut, kada je sjajni Oli Votkins uspeo da poravna rezultat i donese nadu svom timu.

Ipak, nije dugo bilo nerešeno! Samo četiri minuta nakon izjednačujućeg gola domaćina, gosti su ponovo poveli! Prelep pogodak Deklana Rajsa oduševio je apsolutno sve na stadionu!

Pitanje pobednika rešili su gosti u 80. i 84. minutu kada su pogađali Pablo Fornals i Džerod Bouven!