0

El Fardou Ben Nabouhane Midtjylland - Crvena vezda UEFA Liga Evrope,Europa League 21.10.2021. foto: Nikola Mitic/STARSPORT

MIDTJILAND SLAVIO PRED DUEL SA ZVEZDOM: Dvostruki strelac ne nastupa protiv Zvezde!

Objavljeno: 31.10.21 u 18:54

Fudbaleri Midtjiland savladali su ekipu Randersa u gostima rezultatom 3:1 u okviru 14. kola danske Superlige.

Zvezdin protivnik u Ligi Evrope slavio je u meču pred duel u Beogradu, a najzaslužniji za pobedu bio je Rafael Onjedika koji je postigao dva gola u prvom poluvremenu. Randers je smanjio u 53. minutu preko Stivena Odeja, a sve dileme otklonio je Evander golom u 64. minutu na asistenciju Onjedike.

Sjajni fudbaler neće biti na raspolaganju svojoj ekipi u Beogradu zbog parnih kartona, te će Danci biti znatno oslabljeni u tom duelu.

Midtjiland je prvi na tabeli u šampionatu sa 34 boda, dok mu je prvi pratilac Kopenhagen sa 25 bodova.