0

ATLETIKO RUTINSKI PROTIV BETISA: Feliks pogodio posle osam meseci!

Objavljeno: 31.10.21 u 19:55

Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su Betis 3:0 (1:0), u meču 12. kola španske LaLige.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su ekipu Betisa na „Vanda Metropolitanu“ rezultatom 2:0 (1:0) u 12. kolu La Lige.

Atletiko je prekinuo niz od dva remija i uspeo je da pobedi neugodni Betis, koji je pre ovog kola bio ispred Madriđana na tabeli.

Betis je imao prvu šansu već u prvom minutu, preko Vilijama Karvalja, Atletiko je imao sreće. Usledile su dve dobre šanse preko Grizmana i Koree, ali promene rezutlata nije bilo.

Domaći su poveli u 26. minutu, Korea je proigrao Karaska, koji je napravio sjajan dribling i poslao loptu pod prečku Klaudija Brava.

Početkom drugog dela Atletiko je postigao pogodak, Ermoso je bio strelac, ali je VAR signalizirao ofsajd.

Ipak, Betis je častio Atletiko, Pecelja je nespretnom reakcijom glavom pogodio sopstvenu mrežu za 2:0.

U 81. minutu proradio je Žoao Feliks koji je prekinuo svoj golgeterski post za nedostižnih 3:0.

Atletiko je sada skočio na četvrtu poziciju sa 22 boda, dva manje od Reala, dok je Betis peti sa 21.